Вкажіть кількість -
Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:
Зверніть увагу, що на даний час всі матеріали надаються виключно в електронній формі!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"
Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!
Програмовий зміст:
Розширювати знання дітей про весну та весняні явища: вправляти дітей у відгадуванні загадок, називати приказки та прислів’я; вчити зв’язно та послідовно описувати весняні явища, використовуючи схеми; вчити дітей робити опис картини Т. Яблонської « На вікні весна», складати за нею розповідь; збагачувати словник образними виразами, дієсловами, епітетами, порівняннями; розвивати мовлення, увагу, мислення; виховувати зосередженість, уважність, любов до природи.
Хід заняття:
Вихователь:
Любі діти, до нас
Завітали гості щирі.
Привітайте в добрий час
Гостей посмішкою й миром.
Діти: Добрий день!
Вправа «Дві торбинки» (емоційний настрій)
Вихователь: Діти, я до вас сьогодні прийшла з гарним і чудовим настроєм! А який у вас настрій? Що відчуваєте? (радість,задоволення, щастя, тривогу, сум, сором, страх …)
(тихо звучить мелодія)
У дорогу люди завжди беруть із собою торбинку. У мене теж є дві торбинки.Відгуків, поки що немає