122 грн
Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом сталого розвитку "Безцінний скарб Землі-вода"
Матеріали: конспект заняття, мнемоприказки, мнемокартка властивостей води, дидактична гра « Збудуємо вежу потреб води на планеті», дидактична гра «Колообіг води в природі», дидактична гра « Як людина використовує воду?», дидактична гра з лего цеглинками «Як раціонально використовувати воду?», розфарбовки, краплина (розбита для друку на 4 аркуші).
Як я отримую матеріал? : Електронний варіант надходить автоматично після оплати на вашу електронну адресу.
Є питання? Зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"
Увага!!! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати! Матеріал повністю захищенний Законом про Авторське право.
Програмовий зміст: поглибити знання малят про воду, її значення для всього живого; збагатити уявлення дітей про властивості води, вміти висловлювати свої думки; вчити дітей розповідати приказки про воду за допомогою мнемотехніки; формувати вміння раціонально використовувати воду, позначати картки лего цеглинками; розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення, увагу, вміння узагальнювати та робити висновки; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища; бережливе ставлення до води.
Обладнання: велика краплинка з картону, вірші, мнемоприказки, мнемотаблиця, дидактична гра « Збудуємо вежу потреб води на планеті», дидактична гра «Колообіг води в природі», дидактична гра « Як людина використовує воду?», дидактична гра з лего цеглинками «Як раціонально використовувати воду?», склянка та чашка для досліду, краплинки-розфарбовки для сюрпризного моменту.
Хід заняття:
Вихователь: Діти, у нас сьогодні багато гостей, давайте привітаємося?
Діти: Доброго ранку травам весняним,
Доброго ранку квітам яскравим,
Доброго ранку тобі і мені,
Доброго ранку усім на землі!
Вихователь: Запрошую вас, малята, на заняття,
Чекають нові на вас відкриття.
Сьогодні вода нам розкриє секрети,
Згадаємо разом про неї прикмети.
Поради, як водний ресурс зберегти
І нашій планеті цим допомогти!
Діти сідають на стільці. Звучить шум дощу в записі, грає весела мелодія і з’являється Весела Краплинка на театральній ширмі.
Весела Краплинка: Доброго дня, вам малята!
Я краплиночка маленька,
А спустилася з хмаринки,
Я прозора та чистенька,
Дощика я є сльозинка.
А як ви думаєте малята, чи я потрібна на землі, чи потрібен дощик?
Діти: так!
Вихователь: звичайно, дощик потрібен, бо завдяки дощу поповнюються річки, озера, моря. В них живуть безліч краплинок таких, як ти, краплиночко!
Весела Краплинка: діти, а кому ж потрібна вода?
Дидактична гра « Збудуємо вежу потреб води на планеті»
Діти з шести великих кубиків будують вежу, розповідаючи про те, кому потрібна вода (людині, птахам, рибам, звірам, рослинам, комахам)
Вихователь: отже, вода потрібна всім на планеті, бо вода це і є життя.
Щоб полився дощик з неба,
Щоб росли увись дерева,
Щоб пливли вci кораблі
Щоб не було в нас біди,
Жить не можна без ...
Діти: води!
Але ось питання, як же краплиночка до нас потрапила, де вона взялася на небі?
Дидактична гра «Колообіг води в природі»
Вихователь: Сонечко пригріло річки та моря і водяна пара піднялася вгору.