Конспект пізнавально-ігрового заняття з пріоритетом сталого розвитку "Наші друзі-іграшки"
(0 відгуків)

Конспект пізнавально-ігрового заняття з пріоритетом сталого розвитку "Наші друзі-іграшки"

Додано: 30.01.2023

120 грн

Конспект пізнавально-ігрового заняття з пріоритетом сталого розвитку "Наші друзі- іграшки"

Матеріали: конспект заняття, дидактична гра "Екологічна іграшка чи ні?", мнемосмужки "Іграшки оберігаю, з ними бережливо граю", загадка, дидактична гра "Давня іграшка та сучасна", картка для гри з LEGO цеглинками "З чого виготовлена іграшка?», титульний аркуш.

Як я отримую матеріал? : Електронний варіант надходить автоматично після оплати на вашу електронну адресу.

Є питання? Зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага!!! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати! Матеріал повністю захищенний Законом про Авторське право.

Програмовий зміст: закріпити знання дітей про іграшки, матеріали з яких вони виготовлені; поглибити знання малят про екологічні іграшки- народні, якими гралися наші дідусі та бабусі (дерев’яні, глиняні, солом’яні), їх характерні особливості; підвести розуміння малят до бажання берегти іграшки, намагатися використовувати іграшки з природніх матеріалів, не засмічувати планету; продовжувати вчити дітей взаємодіяти з LEGO конструктором, позначати правильну відповідь цеглинкою відповідного кольору; розвивати дрібну моторику рук, зв’язне мовлення, увагу, мислення, вміння аналізувати, робити висновки; виховувати пізнавальний інтерес, зосередженість, старанність, екологічну свідомість, бережливе ставлення до навколишнього середовища, бажання берегти іграшки.

Обладнання: іграшки (виготовлені з різних матеріалів), мнемосмужки «Іграшки оберігаю, з ними дуже гарно граю», дидактичні ігри, загадка, набір LEGO цеглинок на кожну дитину, іграшка домовика (можна використати на ширмі), скринька з солодким сюрпризом.

Хід заняття:

Вихователь:

Доброго ранку, доброго дня,

Малята, запрошую на заняття!

Нас ігри чекають! Гостей привітайте,

Та по стежинці знань вирушайте!

Діти: добрий день!

(діти проходять по стежинці з слідів дитячих ніжок, сідають на стільці, звучить таємнича мелодія)

Вихователь: дітки, я чую що хтось до нас в гості поспішає.

Домовичок: Добрий день, малята! Я - домовичок Кузя! Живу у вашому дитячому садку, охороняю його ночами. Ви мене часто не помічаєте, але я кожен день слухаю, які вам казки читає вихователь, які ви читаєте вірші, бачу як ви малюєте та граєтесь. Якщо відгадаєте мою загадку, я з вами поділюся своєю таємницею. Готові?

Що розважає і донечку й сина?

Любить цю річ кожна дитина.

Радість дарує, і бавить і вчить,

Яскрава, у нас на полиці стоїть.(Іграшка)

Домовичок: так, молодці! І я хочу з вами поділитися своєю таємницею. Вчора вночі я чув як розмовляли ваші іграшки на полицях. Лялька жалілася ведмедику, що вона вже брудна, волосся неохайне бо дітки з нею поводяться небережливо. А ведмедик говорив ляльці, що в нього майже відірвалася лапка, бо діти сперечалися, а потім кинули його на підлогу. Чи можна так поводитися з іграшками? (Ні!)

Вихователь: малята, давайте згадаємо правила поводження з іграшками? І собі нагадаємо і домовичку розкажемо.

Мнемосмужки "Іграшки оберігаю, з ними бережливо граю"