Про нас

Ласкаво просимо до "Сонечка"!

Вихователь керує неповторним, ні з чим незрівнянним, за своєю складністю і красою, процесом становлення людської особистості. Робота вихователя в дитячому садку – освітня-виховна. Вимоги, що пред'являються до нинішніх вихователів, дуже високі. Він повинен вміти співати, малювати, танцювати, знати всі розвиваючі методики і активно використовувати їх під час занять з дітьми в дитячому садочку. Для того, щоб заняття були цікаві, змістовні, плідні, потрібна те тільки правильна організація заняття самим вихователем, але й яскравий наочний матеріал, гарні дидактичні ігри та навчальні посібники.

Щоб педагогу створити власну гру, потрібен час, уміння та можливості. На нашому сайті ви знайдете багато яскравого, змістовного, корисного, електронного матеріалу, який допоможе якісно підготуватися до будь-якого заняття та стане вам у нагоді.

ЧОМУ МИ?

Наш матеріал створений з теплом та думкою про дітей, на основі власного досвіду роботи вихователем. Ось тому наші ігри змістовні, унікальні та користуються попитом. Вихователь постійно повинен удосконалювати свою майстерність, використовуючи інноваційні методики та шукаючі завжди щось нове.

Давайте разом йти вперед, адже у нас тільки новітні та цікаві ігри, щоб задовольнити найвибагливіший смак вихователя! Ми разом допоможемо малюкам пізнавати світ!

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вігляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!