Конспект інтегрованого заняття "Народні родзинки для маленької дитинки" + додатки, таблиці, ігри.
(0 відгуків)

Конспект інтегрованого заняття "Народні родзинки для маленької дитинки" + додатки, таблиці, ігри.

Додано: 12.10.2022

120 грн

Конспект інтегрованого заняття для дітей другої молодшої групи "Народні родзинки для маленької дитинки"

Матеріали: конспект заняття, дидактична гра "Прикрась фартушок", коректурна таблиця, мнемотаблиця до казки "Лисиця і глечик", загадка-заперечення, матеріали до аплікації, пісенька лисички до фізхвилинки.

Як я отримую матеріал? : Електронний варіант надходить автоматично після оплати на вашу електронну адресу.

Є питання? Зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага!!! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати! Матеріал повністю захищенний Законом про Авторське право.

Програмовий зміст: збагачувати літературний досвід дітей, спонукати емоційно сприймати народні казки та пісні; учити переказувати українську народну казку «Лисичка і глечик» за допомогою мнемотаблиці, висловлювати власне ставлення до її героїв; формувати уміння працювати з коректурними таблицями (за Н. Гавриш); продовжувати вчити правильно використовувати пензлик та клей в колективній роботі з аплікації, розташовувати деталі в певному порядку; розвивати зв’язне мовлення, дрібну моторику пальців рук, зорову та слухову пам'ять, увагу, логічне та асоціативне мислення, пізнавальний інтерес, уміння висловлювати свою думку; виховувати старанність, активність під час занять, любов до усної народної творчості.

Обладнання: дзвіночок (для сюрпризного моменту), картки «Загадки-заперечення», мнемотаблиця до казки «Лисиця і глечик», коректурні таблиці «Чарівні казки» (за Н. Гавриш) в форматі А5 на кожну дитину, дидактична гра «Прикрась фартушок», кольорові помпони, паперовий пиріг в форматі А2 (для колективної аплікації), паперові фрукти, тарілочки, пензлі, клей, серветки та міні-клейонки на кожну дитину.

Хід заняття:

Діти разом з вихователем стають в коло.

Психогімнастика «Привітання»

У садочку новий день,

Всім говорим «Добрий день!»

Добрий день тобі й мені (показують ручками)

Усім людям на землі!

Вихователь:

-Діти, а чи любите ви казки? (Так!)

Сьогодні я вам пропоную пофантазувати

І разом у казочку помандрувати.

Згодні? (Так!) Тож сідайте тихенько на стільці. (Діти сідають на стільці під «чарівну» музику)

Сюрпризний момент. Вихователь дзвенить дзвіночком.

Задзвенів дзвінок казковий

Слухати усі готові?

Задзвенів він: дін, дін, дін

Загадку приніс нам він!

Інноваційна методика «Загадка-заперечення»

(Вихователь демонструє асоціативну картку-загадку)