Детальний перегляд

Мовленнєва гра "Весняні ланцюжки"

Додано: 03.05.2023
Короткий опис

Мовленнєва гра "Весняні ланцюжки"

Матеріали: основна картка, 30 додаткових карток, мета, титульний аркуш.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 20 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: розширювати знання дітей про весну та весняні явища; вчити складати розповідь про весну за допомогою асоціативних зв’язків, на основі вибіркових карток; стимулювати вживання повних речень, збагачувати словник дітей дієсловами, прикметниками; розвивати монологічне мовлення, мислення, пам’ять, комунікативні здібності, творчу уяву; виховувати старанність, бажання берегти природу.

Хід гри: педагог демонструє основну картку (весна), пропонує дібрати до неї асоціативні картки та скласти зв'язну розповідь про весну.

Наприклад: Прийшла сонячна весна! На небі яскраво світить сонечко. Розтанув сніг, біжать дзвінкі струмочки. Прокидається природа: зеленіє молода травичка, з’являються перші квіти, на деревах розпускаються квіти та листочки. З теплих країн повернулися птахи, вони будують гнізда та співають пісні. Від сплячки прокинувся голодний ведмідь. Зайчик вже змінив свою білу шубку на сіреньку, щоб бути непомітним для ворогів. Комахи теж прокидаються у весняні дні. День стає довшим, а ніч коротшою. Діти із задоволенням граються на свіжому повітрі. Я дуже люблю сонячну весну!

Відгуків, поки що немає