Дидактична гра "Один та багато". Свійські тварини
(0 відгуків)

Дидактична гра "Один та багато". Свійські тварини

Додано: 10.09.2019

20 грн

Дидактична гра "Один-багато". Свійські тварини

Матеріали: 12 парних карток, мета та титулка.

Як я отримую матеріал? : Електронний варіант надходить автоматично після оплати на вашу електронну адресу.

Є питання? Зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага!!! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати! Матеріал повністю захищенний Законом про Авторське право.

Мета: вчити дітей правильно утворювати в мові іменники однини і множини; називати свійську тварину та її дитинчат; розвивати мислення, мовлення, пам’ять, увагу; розвивати цікавість, активність у грі.

Хід гри:

1 варіант. Дитині пропонується картка, на якій зображена тварина, дитині потрібно назвати її в однині, дібрати до неї парну картку та назвати цих дитинчат в множині.

2 варіант. Педагог називає тваринок у множині, а дитина повинна відповісти на питання: чого не стало? Наприклад: корови - чого не стало? - Корів.

3 варіант. Дитині пропонується картка свійської тварини (наприклад – кішка), дитина повинна дібрати її малят та назвати їх (кошенята).