Детальний перегляд

Дидактична гра "Еко-замінники"

Додано: 22.11.2021
Короткий опис

Дидактична гра "Еко-замінники"

Матеріали: 9 парних карток, мета та титулка.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 20 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: формувати гуманне ставлення до світу природи, екологічну свідомість дитини; привернути увагу малят до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості планети та знайти шляхи подолання; дати знання про еко-замінники, які людина може використовувати відмовившись від поліетилену та пластмаси; розвивати мислення, увагу, мовлення; виховувати екосвідомість дітей, любов до Батьківщини.

Хід гри: педагог запитує у дітей, чи замислювалися вони над тим, скільки сміття кожна сім’я викидає кожен день? Людство щосекундно засмічує планету різними відходами, які мають різний період розкладу. Щоб сповільнити процес нагромождення відходів та засмічення нашої планети, треба навчитися правильно сортувати сміття. Кожен з нас може також попередити засміченість країни небезпечними відходами та використовувати у побуті предмети-замінники. Педагог пропонує дітям пограти в гру, поєдати предмети одноразового використання та їх екологічні замінники, використання яких сприятиме захисту довкілля.

Відгуків, поки що немає