Детальний перегляд

Дидактична гра "Пташиний годинник"

Додано: 18.03.2019
Короткий опис

Дидактична гра "Пташиний годинник"
Матеріали: 20 карток, мета та титулка.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 25 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: розширити і поглибити знання дітей про природні процеси, що відбуваються навесні, знання про перелітних птахів та коли вони повертаються на Україну; продовжувати формувати вмiння орiєнтуватися в часi за годинником; розвивати мислення, спостережливість, математичні здібності, творчу уяву; викликати емоційний відгук на спілкування з природою; виховувати бережливе ставлення до птахів.

Хід гри: на першому етапі вихователь знайомить дітей з черговістю повернення птахів на Україну. Пропонує розглянути годинник, наголошує на тому, що це незвичайний годинник, а пташиний, він показує черговість повернення птахів на Україну. Діти обирають будь-яку пташку за бажанням, називають її та визначають на годиннику час її повернення на батьківщину (рухливі стрілочки на годиннику).

Наприклад: першими повертаються граки, другими-шпаки, третіми-жайворонки, четвертими-зяблики і т.д.) Можна грати і навпаки, за часом на годиннику діти обирають відповідну пташку.

Відгуків, поки що немає