Детальний перегляд

Дидактична гра "Сортуємо сміття"

Додано: 20.01.2019
Короткий опис

Дидактична гра "Сортуємо сміття"
Матеріали: 5 основних карток, розміру А4, 30 додаткових карток, мета та титулка.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 20 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: вчити дітей сортувати сміття в залежності від матеріалу; виробляти звичку раціонально та правильно утилізувати відходи; розвивати мислення, мовлення, пам’ять; виховувати екосвідомість дітей, любов до Батьківщини.

Хід гри: педагог розповідає дітям про те, щолюдство щосекундно засмічує планету різними відходами, які мають різний період розкладу. Наприклад, кинутий недопалок проплаває у морі від 1 до 5 років, а пакет з поліетилену – від 10 до 20 років. Вироби з нейлону розкладуться через 30–40 років, консервна бляшанка – через 500, а стандартна скляна пляшка розкладеться лише через 1000 років. Щоб сповільнити процес нагромадження відходів та засмічення нашої планети, треба навчитися правильно сортувати сміття – розділяти відходи на різні елементи залежно від матеріалу виготовлення. Сортуючи сміття, ви даєте можливість повторно використати метал, папір, деревину, пластик та скло. Педагог розповідаєдітям, як правильно сортувати сміття, та що туди можна класти. Пропонує дітям посортувати сміття і розкласти його в різні баки.

Відгуків, поки що немає