Детальний перегляд

Дидактична гра "Смачні вітаміни"

Додано: 07.08.2020
Короткий опис

Дидактична гра "Смачні вітаміни"

Матеріали до гри: чотири основні картки, додаткові картки, мета та титулка.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 20 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: закріпити у дітей знання про те, що в продуктах містяться важливі для здоров'я речовини-вітаміни; дати знання про вітаміни та їх користь для здоров'я людини, вміст тих чи інших вітамінів в овочах, фруктах та продуктах; розвивати увагу, мислення, уяву, активний і пасивний словник; виховувати старанність, пізнавальний інтерес, викликати у дітей бажання піклуватися про своє здоров’я.

Хід гри: педагог розповідає дітям про вітаміни, для чого вони потрібні. Вітамін А дуже важливий для зору і зростання. (Буряк, диня, морква, часник, капуста, петрушка, персики, гарбуз, перець, виноград.) Вітамін В сприяє гарній роботі серця (рис, родзинки, риба, яйця, сир, йогурт, горіхи, банани, горох, печінка, хліб, гриби, сир, салат. Вітамін D робить наші ноги і руки міцними (риб'ячий жир, печінка тріски, яловича печінка, вершкове масло)

Вітамін С зміцнює весь організм, робить людину більш здоровою. Якщо все ж таки людина застудилася, то з його допомогою можна швидше одужати. (Чорна смородина, шипшина, апельсини, яблука, лимони, цибуля, петрушка.) Педагог пропонує дітям назвати вітаміни та дібрати до основних карток додаткові картки-продукти, в яких міститься цей вітамін.

Відгуків, поки що немає