Дидактична гра  "Купуємо продукти".
(0 відгуків)

Дидактична гра "Купуємо продукти".

Додано: 13.04.2020

27 грн

Дидактична гра з математики для НУШ "Купуємо продукти".

МАТЕРІАЛИ: 11 карток, мета та титулка.

Як я отримую матеріал? : Електронний варіант надходить автоматично після оплати на вашу електронну адресу.

Є питання? Зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага!!! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати! Матеріал повністю захищенний Законом про Авторське право.

Мета: закріпити вміння учнів виконувати арифметичні дії на додавання в межах 100; формувати прийоми розумових дій аналізу, порівняння, синтезу; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, увагу; виховувати активність, старанність.

Хід гри: вчитель роздає дітям картки, цеглинки лего та пропонує придбати продукти для приготування певної страви. Учні знаходять відповідні продукти, ціни на них, та позначають цеглинкою відповідного кольору суму, яку необхідно витратити на ці інгредієнти для страви.