Детальний перегляд

Мнемосенкан "Дивовижна природа"

Додано: 20.11.2022
Короткий опис

Методичний прийом мнемосенкан "Дивовижна природа"

Матеріали: 20 аркушів, анотація, титульний аркуш.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 30 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Дидактичний сенкан (п’ять) - це методичний прийом, направлений на творче переосмислення навчального матеріалу шляхом створення неримованого вірша з п’яти рядків написаного за правилами.

1 рядок- слово іменник (хто? що?); 2 рядок- два слова прикметника (який? яка? яке?); 3 рядок- три дієслова (що робить?); 4 рядок-речення з чотирьох слів (може бути приказка або прислів’я); 5 рядок-підсумок (або слово-синонім).

Сенкан синтезує повідомлену інформацію у стисле висловлювання, яке описує та відтворює певну тему. Це надає педагогу змогу в новій, цікавій формі закріпити основні поняття з дітьми, визначити ключову думку, підвести підсумок.

Використання прийомів мнемосенкану з дошкільниками задіює спостережливість, образне мислення, розуміння асоціативних зв’язків між об’єктами. Прийоми мнемосенкану полегшують запам’ятовування дітьми нової інформації та збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення додаткових асоціацій. Мнемосенкан доречно використовувати під час вивчення будь-якої теми. З його допомогою можна спонукати дошкільнят до кращого розуміння та переосмислення нового матеріалу.

Відгуків, поки що немає