Детальний перегляд

Дидактичний ігрокуб з лексичної теми "Птахи"

Додано: 09.07.2024
Короткий опис

Дидактичний ігрокуб з лексичної теми "Птахи"

Матеріали: шаблони для виготовлення 3 мнемокубів, мета, титульний аркуш.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 25 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: закріпити знання дітей про перелітних та зимуючих птахів, вміти описувати їх; вправляти в утворенні пестливих форм іменників, вживанні кількісних числівників від 1 до 5, утворювати назви птахів у знахідному відмінку однини; розвивати пам’ять, увагу, асоціативне мислення, мовлення; виховувати старанність, інтерес до спільної ігрової діяльності, бережливе ставлення до природи та птахів.

Хід гри: перед дітьми стоять два ігрокуби з іграми - завданнями (у вигляді мнемотехніки) на першому кубі та зображенням птахів на другому. Педагог знайомить дітей із завданнями на кожній грані першого куба. Наприклад: скажи лагідно (ластівка-ластівочка, горобець-горобчик, соловей- соловейко ) або потрібно порахувати птахів (один журавель, два журавлі, п’ять журавлів) чи визначити назви пташенят у птахів (у ластівки-ластів’ята, у сови-совенята, у журавля-журавлята). Діти повертають куби різними гранями та виконують завдання.

Рекомендації: роздрукуйте всі частини кубика на картоні та виріжте їх. Виготовляйте кубики почергово: відберіть спочатку заготовки для 1 кубика та склейте їх між собою. Далі склейте другий кубик, третій та дайте їм добре просохнути.

Гра готова до використання!

Відгуків, поки що немає