Детальний перегляд

Дидактична гра"Символіка стрічок в українському віночку"

Додано: 26.08.2021
Короткий опис

Дидактична гра"Символіка стрічок в українському віночку"

Матеріали: 9 основних карток, додаткові картки, мета та титулка.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 30 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: поглибити знання дітей про український віночок, як оберіг, про значення кольорових стрічок у ньому; розвивати мислення, зв’язне мовлення, пам’ять; виховувати почуття національної гордості, любов та пошану до традицій свого народу, зокрема до національного вбрання.

Хід гри: педагог розповідає дітям про український вінок, про значення квітів та стрічок у ньому. Розповідає казку.

Сиділа дівчина на галявині та плела вінок. Подивилась на матінку-землю нашу годувальницю, та й прив’язала по середині першу стрічку. Якого вона кольору? (коричневого).

Так, що ця стрічка означає? А потім пригріло ніжне сонечко. Посміхнулася дівчинка його промінцям та й прив’язала стрічку якого кольору? (жовтого). Прив’язала жовту стрічку – нехай Сонечко зігріває землю . Так що ж означає жовта стрічка? (сонечко)

Пригріло сонечко. Вибилося із землі зелене житечко і все навкруги зазеленіло. І дівчинка прив’язала до віночка яку стрічку? (зелену). Хай зеленіє житечко . А потім глянула дівчинка на небо, а воно чисте та блакитне. І прив’язала вона стрічку якого кольору? (блакитного). Що вона означає? Та тут стало житечко в’янути без водички. А на небі - ні хмаринки. І стала дівчинка дощик закликати. Тут набігли хмаринки, впали на землю перші краплинки. Зраділа дівчинка та й прив’язала … якого кольору стрічку? (синю). Так. Що вона означає? (воду). Зраділо житечко, а тому що дощик був чарівний. Швидко достигло житечко. Зібрали люди урожай та й напекли смачного хліба. З’їла дівчинка окраєць хліба, прив’язала жовтогарячу стрічку. Що вона означає? (хліб).

Педагог розповідає малятам і про інші кольори на стрічках: фіолетовий колір то мудрість, червона стрічка -журба, рожева -це достаток. Вихователь демонструє картки та пропонує малятам розповісти про кожну стрічку та позначити її колір відповідною карткою-символом.

Відгуків, поки що немає