Детальний перегляд

Дидактична гра "Український віночок. Добери квіти"

Додано: 23.12.2022
Короткий опис

Дидактична гра "Український віночок. Добери квіти"

Матеріали: 18 карток, мета, титульний аркуш.

Можна використовувати для аплікації.

Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 25 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: ознайомити дітей з українським віночком-оберегом, особливостями його виготовлення; дати знання про значення кожної квітки у віночку (ромашка, барвінок, мак, півонія, волошка, троянда, калина); розвивати пам’ять, мислення, мовлення, дрібну моторику рук, естетичний смак; виховувати цікавість до народних традицій, морально-патріотичні почуття.

Хід гри: педагог розповідає малятам про віночок, який у давнину носили дівчата. Віночок — не лише прикраса та дівочий оберіг, а і символ українського народу. У віночок вплітали багато квітів: ружу, калину, троянду, мак, волошку, ромашку, барвінок. Кожна квітка у віночку має своє значення та зихисну силу. Ось у мене є квіточка, це - мак. Це квітка пам'яті, печалі і любові. Ромашка це квіточка світла і добра, соняшник - квітка тепла, волошка - квітка життя.

Педагог роздає кожній дитині основну картку (дівчина зі стрічкою на голові), набір квітів та віночок-зразок. Завдання малят відтворити послідовність квітів на віночку, орієнтуючись на зразок. Після виконання роботи діти називають, які квіти «вплели» до віночка, визначають їх символічне значення.

Відгуків, поки що немає