Детальний перегляд

Дидактична гра "Ляльки-Мотанки"

Додано: 02.01.2024
Короткий опис

Дидактична гра "Ляльки-Мотанки"

Матеріали: 14 карток, мета, титульний аркуш.


Оберіть бажаний варіант матеріалу

Ціна обраного варіанта - 25 грн

Вкажіть кількість -

Сподобався матеріал? Поділіться ним на своїй сторінці:

Зверніть увагу на вибраний варіант матеріалу при замовленні!
Електронний варіант надходить миттєво після оплати на вашу електронну адресу.
Друкованний та ламінований варіант виготовляються після оплати на протязі 3-7 діб та надсилаються "Новою поштою".
Друк виконується на папері А4 формату, щільністю 80 г/м2. Матеріал в форматі А3 або на папері с іншою щільністю можна замовити звернувшись за телефоном.
Також слід зауважити, що бонуси та персональна знижка поширюється виключно на електронний варіант.
Якщо залишились питання зверніться за контактами вказаними на сторінці сайту "Контакти". Перейти на сторінку "Контакти"

Увага! Матеріали забороняється продавати в будь якому вигляді, викладати у вільний доступ, передавати третім особам та тиражувати!

Мета: дати дітям знання про ляльку мотанку - народну іграшку та оберег; вчити малят добирати латочку до одягу ляльки мотанки, визначати її назву; розвивати естетичний смак, увагу, кольоросприйняття, дрібну моторику рук; виховувати цікавість, повагу до звичаїв та традицій українського народу.

Хід гри: педагог розповідає дітям про ляльку-мотанку, яка в давнину слугувала не тільки іграшкою дитині, але й її оберегом. Секрети виготовлення ляльок передавалися в родині від матері до доньки. Коли дівчина виходила заміж, мати дарувала їй таку ляльку, як оберіг для нової домівки, як символ щасливого життя. Усі елементи одягу мотанки є символічними: спідниця уособлює землю; сорочка — минулий, теперішній і майбутній часи; головний убір — очіпок, стрічка чи хустка — зв’язок із небом. Лялька-мотанка не випадково не має обличчя. Хрест замість обличчя, символізує гармонію духовності і земного розвитку людини, допомагає гармонізувати простір.

Педагог пропонує дітям знайти до кожної ляльки відповідну латочку, визначити як лялька називається (зерновушка, травниця, наречена, подорожниця).

Відгуків, поки що немає